Merak Ettikleriniz

Bildiğiniz üzere sistemimiz tamamen kredi kartınıza veya cebinize yük olmayarak, tutarı her ay bilginiz dahilinde ayrıca tahsil etmektedir. 3-Ay-Güvencesi ise ilk ay tutarının hemen tahsil edilmesi, diğer 2 ayın ise ürün teslimatı sırasında alınarak, Castapos güvence bedeli olarak saklanmaktadır. Bu da sistemin düzenli çalışabilmesi için, tüm katılımcıları güvence altına alınmasını sağlamaktadır. Bu tutar sizin kiraladığınız ürün tutarının / tutarlarının ilk 3 ayını kapsamakta ve yine hesabınıza / cebinize sözleşme gereği ay ay yansıtılmada kullanılmaktadır.

3 Ayın sonunda güvence tutarınızı kullanmanız ardından, size sunulacak aşağıdaki opsiyonlardan birine göre kalan aylık ödeme süreciniz sözleşme süreci boyunca devam edecektir.

  • Kapıda fiziksel pos cihazı üzerinden kalan tutarlarınız çekilebilir ve bu tutarlar 3-Ay-Güvencesinin dolmasının ardından 4. aydan itibaren başlayarak kartınıza aylık olarak yansıtılabilir.
  • 3. Aydan itibaren ödeme dönemlerinde Havale / EFT yöntemi ile son ödeme dönemi geçmeden kendiniz ilgili tutarı gönderebilirsiniz
  • Kapıda imzalayacağınız mail order formu ile 4. aydan itibaren satış danışmanlarımız formda belirtmiş olduğunuz kredi kartınızdan ödeme döneminde ilgili tutarı çekeceklerdir.
  • Ödeme döneminde satış temsilcilerimizi arayıp sesli yanıt ile kredi katınızla ödeme sağlayabilirsiniz.