Ne sunuyoruz?

Modern ve kaliteli ürünler

Tasarımcılarımız tarafından özenle hazırlanan mobilyalar ile kaliteyi ve şıklığı birleştiriyoruz. Castapos güvencesiyle her alanı dekore etmeye uygun mobilyalarımız ile yenilemeye ve tasarlamaya başlayın.

Her bütçeye uygun paketler

Sizi ve müşterilerinizi memnun edecek abonelik paketlerini keşfedin. Satın alma maliyetinden kaçınmak istediğinizde, abonelik paketlerimizden faydalanarak avantajların tadını çıkartın.

Yalnızca ürün değil hizmette alırsınız

Castapos ile abone olduğunuz her ürünü Quick Sigorta güvencesinde rahatça kullanır ve mobilyalarda sunduğumuz parça değişimi, yeni ürün talep etme hakkı gibi hizmetlerimiz ile sorunsuz bir deneyim yaşarsınız.

Kart limitinize dokunmadan ürün sahibi olma fırsatı

Castapos sizi aylık rahat ödeme seçenekleri ile herhangi bir toplu tutar ile kredi kartınızı bloklamadan, özgürce alışveriş yapma hakkı sunar. Bütçenizi zorlamadan en iyisine sahip olmanın rahatlığını yaşarsınız.

Piyasanın altında satın alma hakkı

Üstelik abonelik sürecinde beğendiğiniz ürünlere, aboneliğinizin sonunda ödemiş olduğunuz toplam tutar, satın alma fiyatı üzerinden düşer. Böylece ürünlere sahip olmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Formu doldurarak mesajınızı ekibimize iletin, Castapos ayrıcalıklarının keyfini çıkarın.