Abonelik 

Nedir?

Castapos bir kiralama sitesinden daha fazlası
işte nedenleri

1- İstediğin ürüne abone olarak deneyimler ve satın alıp almamaya karar verirsin.

2- Ürünün kurulumundan, iadesine kadar her şeyi Castapos yapar, sana sadece ürünlerin keyfini çıkarması kalır.

3- Hiçbir ek ücret ödemeden ürünü:

  • Değiştir
  • Süreni uzat
  • Satın al
  • İade et

Temel prensip;
önce deneyimle,
beğenirsen satın al

Bilinçli bir alışveriş için ilk adım deneyimleyerek ihtiyaçlarını farkına varmaktır. Castapos olarak yüksek kaliteli ürünleri tüketicilerin deneyimini sunuyoruz. Bu sayede sahip olmak istediğiniz ürünün özelliklerinin isteklerinize uygun olup olmadığını karar verin ve kısa dönem ihtiyaçlarınızda ise en iyisine sahip olarak o dönemi atlatmanıza yardımcı olalım.

Peşin ödemesiz ürün sahibi ol

Deneyimleme sürecinizi başlattığınızda kredi kartı bilgilerinizi vermeden size özel oluşturulan aylık linkler üzerinden, sadece o ayın ücretini ödeyerek ürünü kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu süreçte ürünü güvenle kullanmanızı Quick Sigorta ile sağlıyor, hasar durumlarına karşı cebinizi koruyoruz. Abonelik planınız bittiğinde ödediğiniz tüm aylık ücretler faturanızdan düşülerek ürüne koşulsuz bir şekilde sahip olabilir ve ödeminizi yine aylık ödeme kolaylığı ile yapabilirsiniz. Ürün deneyimini sonlandırmak isterseniz de hiçbir ek ücret ödemeden planınızı sonlandırırsınız.

  • 12 ay
  • 9 ay
  • 6 ay
  • 3 ay

Alışveriş düzeninizde en iyisini istediğiniz, araştırmanızı yaptığınız, soru işaretlerini değerlendirdiğiniz bu zamanı Castapos ile ortadan kaldırıyoruz. Castapos ayrıcalığı ile istediğiniz ay kadar deneyimleyip, süreciniz bittiğinde satın alıp almamaya karar verebilirsiniz.

Türkiye'de ilk kez mobilyada (opsiyonel) ve diğer ürünlerimizde sigorta seçeneği sunuyoruz.

Mobilya
aboneliği nedir?

ABD'de yıllardır sürmekte olan mobilya aboneliği konseptini Türkiye'ye getiriyoruz. Evinize showroom'u getirerek sizlere uzun süre eşlik edecek olan koltuklarınızı seçmenize yardımcı oluyoruz. 3,6,9 veya 12 aylık abonelik seçenekleriyle evinizin konforunda mobilyaları deneyimleme fırsatı sunuyoruz. Sevmediğiniz ve evinizde fazladan yer kaplayan mobilyalarla yaşamanızı engelliyor ve size sorunsuz bir deneyim süreci sunuyoruz.

Mobilya aboneliğinin avantajları nelerdir?

Sevmediğiniz veya kullanım sırasında konforlu bulmadığınız bir mobilyaya mahkum olmanızı engelleriz. Taşındığınız evlerde mobilyaların alanına uyup uymadığını dert etmezsiniz çünkü size uygun abonelik sürecini başlatır taşınana kadar mobilyanızı sigortalı bir şekilde kullanırsınız. Kredi kartı limitinizi doldurmadan sadece aylık abonelik ücreti ile ürünü rahatça kullanırsınız. Beğenmediğiniz tüm ürünleri planınızın sonunda rahatça iade edersiniz.

Nasıl yeni kalıyoruz?

Mobilyalarımız dayanıklı ve kaliteli malzemelerden yapılmaktadır. Bu şu demek: Birden fazla kullanım için yeterince ömre sahiptir. En ufak hasar durumlarında bile gerekli yenilemeler ve değişimler özenle yapılmaktadır.

Dönemsel
ihtiyaçlarınıza
karar verin

Anne&çocuk ürünlerindeki dönemsel ihtiyaçlarınız için abonelik size birçok fayda sağlamaktadır. En kalitelisini kullanmak veya satın almak istediğiniz ürünleri de deneyimle fırsatı bulursunuz. Bebeğinizin gelişim sürecinde periyodik olarak kullandığınız ürünler bir süre sonra sadece yer kaplamaya başlar ve elden çıkarmak istediğinizde değersiz bir hal alır. Bu sebeple abonelik sürecinde ürünü kullanmak ve daha sonra iade etmeniz döngüsel ekonomiye ve bütçenize katkı sağlayacaktır.

Elektronik ürünleri deneyimleyin

Telefondan tablete kadar birçok elektronik ürün günlük hayatımızın en önemli parçaları. Satın almadan önce ürünleri deneyimlemek size uygun olup olmadığına karar vermek artık mümkün. Abonelik paketlerimizden size uygun olan süre içerisinde deneyiminizi başlatıp, beğenirseniz satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik tüm verileriniz siber güvenlik uzmanlarımız ile koruma altında ve hasar durumlarına karşı Quick Sigorta ile korunmaktadır.

Evde spor yapmanın konforunu yaşayın

Spor salonlarına gitmek yerine evde spor yapmayı tercih edenlerden misin? Spor aleti alıp birkaç ay kullandıktan sonra sıkılıp bir kenara atanlardan mısın? Bunlara çözüm olarak Castapos sana spor ürünlerine aylık abone olabilme opsiyonu sunuyor. Artık dilediğin spor aletini Castapos ile abone olarak kaç ay kullanmak istediğini seçiyorsun, ihtiyacın sona erdiği zaman geri veriyorsun. Evinde yer kaplayan spor aletleri dert olmaktan çıkıyor, onun yerine esnek abonelik seçenekleriyle dilediğin süre boyunca ürünlere abone olup spor yapma fikri geliyor.